DAAS POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Spacerowa 49 80-330 Gdańsk
NIP: 957-08-60-164     REGON: 192928919     KRS: 0000272897

Profesjonalizm, konkurencyjność, kompetencje

        Firma Daas Polska Sp. z o.o. Sp. k. została założona w Gdańsku w 2003 roku.

        Dynamiczny rozwój rynku spowodował zwiększenie zakresu prac i usług świadczonych przez firmę.

        Obecnie Daas Polska zatrudnia ponad stu pracowników, w tym około piętnastu w otwartym w 2010 roku, oddziale firmy w Warszawie.

        Na pracowników firmy składają się grupy projektantów, kosztorysantów, kierowników projektów i kierowników robót, jak również wykwalifikowanych monterów: instalacji wentylacji i klimatyzacji, instalacji rurowych (spawaczy, hydraulików) oraz instalacji automatyki i teletechnicznych.

        Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie wewnętrznych instalacji mechanicznych i teletechnicznych w obiektach handlowych, przemysłowych, mieszkaniowych, służby zdrowia, budynkach użyteczności publicznej, kinach i innych. Zakres wykonywanych instalacji obejmuje:

  • Instalacje wentylacji i klimatyzacji;
  • Instalacje wodno-kanalizacyjne;
  • Instalacje grzewcze i chłodnicze;
  • Węzły cieplne, kotłownie, wymiennikownie;
  • Instalacje pary technologicznej;
  • Instalacje gazowe;
  • Instalacje teletechniczne;
  • Instalacje sprężonego powietrza i gazów technologicznych;
  • Instalacje przeciwpożarowe,
  • Systemy automatyki i BMS.

        Dzięki pełnemu profesjonalizmowi przy realizacji powierzonych zadań oraz kreatywnemu rozwiązywaniu wszelkich trudności mogących pojawić się w trakcie realizacji udało nam się nawiązać wieloletnią współpracę z Architektami, Generalnymi Wykonawcami, Developerami i Inwestorami.

        Rozbudowana struktura organizacyjna firmy Daas Polska, w skład której wchodzą między innymi działy: projektowy, ofertowy, realizacji, zamówień oraz serwisu, pozwala na sprawne realizowanie pełnego zakresu prac.

        Za silne strony naszej firmy można uznać sprawne działania logistyczne, mobilność pracowników, jak również bardzo dobre wyposażenie w sprzęt i akcesoria niezbędne przy realizacji powierzonych zadań. O prężnym rozwoju naszej firmy świadczy utworzone w 2010 roku, znakomicie prosperujące, Biuro projektowe oraz Dział Teletechniki, funkcjonujący od 2012 roku.

        Nasi pracownicy są największym atutem firmy. Są to wysokiej klasy specjaliści, posiadający znajomość rynku, najnowszych zagadnień i panujących trendów technicznych. To właśnie ich pasja, doświadczenie i zaangażowanie budują prawdziwą siłę naszej firmy.

        Posiadając bogate doświadczenie w realizacji przedsięwzięć o szerokim zakresie robót, polecamy naszą firmę, jako solidnego i rzetelnego partnera przy kompleksowej realizacji instalacji mechanicznych, sanitarnych i teletechnicznych.

 

Pliki do pobrania:

Realizacja: Pixlab.pl