DAAS POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Spacerowa 49 80-330 Gdańsk
NIP: 957-08-60-164     REGON: 192928919     KRS: 0000272897

Wykonawstwo

          Przez ponad 10 lat istnienia firma Daas Polska wypracowała sobie silną i stabilną pozycję na rynku budowlanym. Jest to niewątpliwie efekt prężnie działającego działu zajmującego się kompleksowym wykonywaniem wewnętrznych instalacji sanitarnych. Z powodzeniem realizujemy inwestycje w zakresie: instalacji wentylacji i klimatyzacji, systemów automatyki i systemów BMS, instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji grzewczych i chłodniczych oraz węzłów cieplnych i kotłowni.

wykonawstwo

        Wykonaliśmy wiele znaczących inwestycji, a profesjonalizm i zaangażowanie kadry pozwala nam sprostać najtrudniejszym zadaniom oraz realizować inwestycje o zróżnicowanej specyfice i technologii. Współpracujemy z największymi inwestorami oraz generalnymi wykonawcami na rynku krajowym i europejskim. Wśród zrealizowanych obiektów znajdują się przede wszystkim centra handlowe, obiekty przemysłowe i produkcyjne, budynki mieszkalne i biurowe, szpitale, kina.

        Na sprawne i fachowe wykonanie podejmowanych zadań pracuje zarówno biurowa kadra inżynierska Działu Realizacji, Kierownicy Robót Instalacyjnych jak i wykwalifikowani instalatorzy.

        W procesie realizacji inwestycji dużą rolę odgrywa utworzony w maju 2012 r. Dział Teletechniki. Zajmuje się on pracami z zakresu wykonawstwa oraz projektów instalacji automatyki wentylacji, ciepła technologicznego, technologii wody lodowej, chłodnictwa. Zajmuje się on również kompleksowym wykonawstwem systemów zarządzania budynkiem BMS, jak i systemami detekcji gazów CO i LPG w garażach wraz z systemami oddymiania.

        Dział Teletechniki oferuje kompleksowe usługi, które zawierają wszystkie procesy realizacyjne, począwszy od koncepcji, a skończywszy na przekazaniu klientowi kompletnego działającego systemu wraz z dokumentacją powykonawczą.

W celu nawiązania współpracy, zapraszamy do kontaktu:

Jacek Gawkowski
Dyrektor Handlowy
e-mail: jacek.gawkowski@daas.pl
Tel. 58 522 95 14 wew. 27

Realizacja: Pixlab.pl