Największa galeria handlowa na pomorzu – RIVIERA

Powrót

W CH Wzgórze, które zmieni swoją nazwę na Centrum Riviera wykonujemy obecnie prace dla firmy Mayland Real Estate. Będzie to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu i jedno z największych w Polsce. Termin realizacji jest planowany na październik 2013 r., a powierzchnia handlowa to 70 000 m2.

Naszym zleceniodawcą jest firma Mayland Real Estate, z którą współpracowaliśmy już przy budowie Galerii Jantar w Słupsku, a dla której obecnie wykonujemy prace w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. W obiekcie tym oprócz projektu wykonawczego instalacji zajmujemy się wykonaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji wraz z automatyką oraz ciepła technologicznego. Prace te są realizowane dla najemcy powierzchni handlowych – grupy LPP, czyli sklepów: HOME & YOU, MOHITO, HOUSE, CROPP i SINSAY.

Riviera to nowa nazwa obecnego CH Wzgórze. Ma to być największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu i jedno z największych w Polsce, a termin otwarcia planowany jest na październik 2013 roku. Powierzchnia handlowa centrum ma wynosić około 70 000 m2, a jej wnętrza mają mieścić na dwóch poziomach ponad 250 sklepów oraz największe kino w regionie o powierzchni 2800 m2. Centrum Riviera będzie dobrze skomunikowane dzięki podziemnemu przejściu, które będzie prowadzić do galerii.