DAAS Polska
Sp. z o.o. została
założona w Gdańsku
w 2003 roku

Na pracowników DAAS Polska składają się grupy zarówno projektantów, kosztorysantów, kierowników projektu i kierowników robót, jak również wykwalifikowanych monterów: instalacji wentylacji i klimatyzacji, instalacji rurowych (spawaczy, hydraulików) oraz instalacji teletechnicznych i automatyki.

Obecnie zatrudnionych jest ponad stu pracowników, w tym około piętnastu w otwartym w 2010 roku oddziale firmy w Warszawie.

DAAS Polska
specjalizuje się w…

kompleksowym wykonawstwie wewnętrznych instalacji
sanitarnych i mechanicznych w obiektach handlowych,
przemysłowych, mieszkaniowych, służby zdrowia, użyteczności publicznej, kinach i wielu innych. Zakres wykonywanych instalacji obejmuje:

instalacje wentylacji i klimatyzacji
instalacje wodno - kanalizacyjne
instalacje grzewcze i chłodnicze
węzły cieplne
kotłownie
wymiennikownie
instalacje pary technologicznej
instalacje gazowe
instalacje sprężonego powietrza i gazów technologicznych
instalacje przeciwpożarowe
systemy automatyki i BMS
instalacje niskoprądowe

Aby realizowane prace były na najwyższym poziomie

w 2017 roku wporwadzilismy standard wykonania instalacji.

Plik z treścią do pobrania

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi przy realizacji

powierzonych zadań oraz kreatywnemu rozwiązywaniu wszelkich
trudności mogących pojawić się w trakcie realizacji

udało nam się nawiązać wieloletnią współpracę z architektami, generalnymi wykonawcami, deweloperami i inwestorami.

Za silne strony naszej
spółki można uznać:

20

lat na polskim rynku

ponad 250

ukończonych realizacji

Zarówno sprawne działania logistyczne i mobilność pracowników, jak również bardzo dobre wyposażenie w sprzęt i akcesoria niezbędne przy realizacji powierzonych zadań. O prężnym rozwoju naszej spółki świadczy utworzone w 2010 roku, znakomicie prosperujące Biuro Projektowe.

Nasi pracownicy są największym atutem firmy. Są to wysokiej klasy specjaliści, posiadający znajomość rynku, najnowszych zagadnień i panujących trendów technicznych. To właśnie ich pasja, doświadczenie i zaangażowanie budują prawdziwą siłę naszej spółki.

Sprawna realizacja pełnego zakresu prac

możliwa jest dzięki rozbudowanej strukturze firmy, w której
skład wchodzą między innymi działy:

Projektowy

Dział projektowy naszej firmy wykonuje dokumentację projektową w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, automatyki oraz systemów zarządzania budynkiem BMS.

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy procesu inwestycyjnego, począwszy od analiz i koncepcji przedinwestycyjnych, poprzez projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze, kosztorysy, specyfikacje, aż do nadzorów nad realizacją robót.

Realizacji

Przez 19 lat istnienia nasza firma wypracowała silną i stabilną pozycję na rynku budowlanym. Jest to niewątpliwie zasługa prężnie działającego Działu realizacji zajmującego się kompleksowym wykonywaniem wewnętrznych instalacji sanitarnych.

Wykonaliśmy wiele znaczących inwestycji, a profesjonalizm i zaangażowanie kadry biurowej, Kierowników Robót oraz wykwalifikowanych monterów, pozwala sprostać najtrudniejszym zadaniom oraz realizować inwestycje o zróżnicowanej specyfice i technologii.

Serwisu

W celu zapewnienia naszym klientom kompleksowych rozwiązań poza pracami projektowymi i realizacją inwestycji, proponujemy świadczenie usług serwisowych. Dział Serwisu zapewnia obsługę techniczną obiektów zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i na późniejszym etapie eksploatacyjnym.

Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym, umożliwiającym stałą współpracę z klientami na podstawie podpisanych umów. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, podejmujemy się również jednorazowych przeglądów konserwacyjnych.

Dział realizacji

Przez prawie 19 lat istnienia nasza firma wypracowała silną i stabilną pozycję na rynku budowlanym. Jest to niewątpliwie zasługa prężnie działającego Działu realizacji zajmującego się kompleksowym wykonywaniem wewnętrznych instalacji sanitarnych.

Wykonaliśmy wiele znaczących inwestycji, a profesjonalizm i zaangażowanie kadry, zarówno biurowej, Kierowników Robót, jak i wykwalifikowanych monterów, pozwala sprostać najtrudniejszym zadaniom oraz realizować inwestycje o zróżnicowanej specyfice i technologii.

Dział serwisu

W celu zapewnienia naszym klientom kompleksowych rozwiązań poza pracami projektowymi i realizacją inwestycji, proponujemy świadczenie usług serwisowych. Dział Serwisu zapewnia obsługę techniczną obiektów zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i na późniejszym etapie eksploatacyjnym.

Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym, umożliwiającym stałą współpracę z klientami na podstawie podpisanych umów. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, podejmujemy się również wykonywania jednorazowych przeglądów konserwacyjnych.